Počítače a IT

Jaké služby v této oblasti nabízíme?

 

 

Servis, oprava, údržba doručením do servisního centra

Vhodné pro běžné domácí uživate a malé firmy. Není nutné výjezdu technika na místo. Na zařízení Vám bude vystaveno potvrzení. Po diagnostice budete kontaktováni a informováni o předběžné ceně a délce opravy. Vezměte sebou všechna instalační media k případné přeinstalaci ovladačů nebo operačního systému. Pokud máte operační systém nelegální, pomůžeme Vám s tímto problémem. Servis je vyřízován v nejkratší možné době. Jste průběžně informováni. Je možná konfigurace, úpravy a poradenství vzdálenou plochou, tedy není nutná přítomnost technika u vás.

 

Servis, oprava, údržba přímo u zákazníka

Pokud si nemůžete dovolit ztrácet čas, nebo je pro Vás důležité omezit výpadky provozu, zajistíme vám komplexní službu na provoz, údržbu, opravu vašich informačních technologií. Návštěva našeho technika na firmě, diagnostika počítače na místě, diagnostika informačních technologií v síti firmy, návrh na odstranění problému na hartware, nebo software. Stanovena cena a délka opravy.

Ceny servisních výkonů

Diagnostika zařízení: běžně 250,- Kč
Základní hodinová sazba: 250,- Kč / hod
Řešení atypického HW či SW problému: od 500,- Kč / 2 hodiny
Rozvod a zapojení sítě: od 1000,- Kč / 4 hodiny
Konfigurace sítě - aktivní prvky, nastavení klientů sítě: od 750,- Kč / 3 hodiny
Konfigurace serveru - instalace, nastavení, připojení sítě: od 1000,- Kč / 4 hodiny
Počítána je vždy každá započatá hodina
Ceny jsou uvedeny bez DPH, jsme plátci DPH.
Pokud zákazník z důvodů vysoké ceny, nebo jiného důvodu, nebude závadu akceptovat, domluvíme se na dalším postupu tohoto problému.

PC servis internetového studia GS site

Potřebujete poradit s počítačem, počítačovou sítí, servery, webovými stránkami, e-obchodem, konfigurací mailové pošty, nebo vyřešit jiný problém v IT oblasti? Máte možnost na telefonu 777054339 nebo poslat mail obchod@gsbrno.cz. Nabízíme veškeré služby v oblasti údržby a instalací software a poradenství v oblasti výpočetní techniky. Potřebujete vyměnit počítač, chcete notebook, nebo tiskárnu dle vlastních parametrů s důrazem na cenu tisků, fototisků? Potřebujete i skenovat tiskárnou, upravovat fotografie na počítači, které jste si pořídili na digitální fotoaparát, potřebujete psát dopisy, chatovat na webu a nevíte jak na to? Počítač je zavirovaný? Rádi Vám pomůžeme. Upozorňujeme, že instalujeme pouze software z vašich originálních nosičů, nebo Vám najdeme programy volně šiřitelné, které budou vyhovovat vašim požadavků. Možné konzultace a výuka používání programů, systémů a práce s internetem. Možnost výuky, konfigurace, úpravy a poradenství vzdálenou plochou, tedy není nutná přítomnost technika u vás.

Druhy operačních systémů

UNIX/LINUX

WINDOWS ...

Ceny služeb

Konzultační hodiny: 250Kč/ hodina na naší firmě
Konzultační hodiny: 250Kč / hodina u Vás na firmě - nebo domáctnost
Konfigurace počítače: 250 Kč/ 1 hodina
Instalace a konzultace programů dle požadavků: 250 Kč / 1 hodina
Odvirování: 250 Kč/ 1 hodina