Diskuze

Můžete požádat o radu, nebo se podělit o své zkušenosti s ostatními návštěvníky webu při vzniku vašich webové prezentace. Můžete vyhledat svůj problém.
Děkujeme Vám za návštěvu našich webových stránek a těšíme se na případnou spolupráci.
Internetové studio GS site

Teepee Bazoongi Play Structure

This teepee design is my own style that I have enhanced over many hours associated with design, trial and error, and the making of hundreds of teepees. I couldn't create a post on perform tents without a look at a few coastal products. If you usually are having a hard time choosing between whether you want an outside or indoor teepee don’t worry about it!
The majority of toddlers tend to have a favorite color which they enjoy, so if they have one out of particular of which they like, it's a good idea in order to get a teepee within that color. If you choose to bring a new play teepee home regarding your family, make sure you give a little background tale, too! Fantastic on it's very own, this graphic teepee about the black and white-colored striped rug is to die for!
Although, I hoped my children would certainly use this teepee a lot more rather than constantly making a new huge mess with their fortification building process, I nevertheless highly recommend this kind of teepee. After looking at loads of such tents I went for that one based on how strong it appeared. THIS TEEPEE IS QUALITY AND NEVER A CHEAPIE-THE POLES ARE VERY STURDY, PLUS THE MATERIAL FROM THE TEEPEE IS CANVAS.
This exciting children's wigwam teepee is ideal for use indoors in addition to outdoors in the back garden, made with thick water-proof Calico cotton canvas in addition to a strong wooden post construction. Children's teepees are great for play dates also, to run around or chill inside. Little identified STORE Fact: Our Pow Wow Kids Play Tent is most definitely a Teepee and not a Wigwam. This one is the great size for interior play, and also good construction for outdoor play. We're told by simply the makers of this fantastic play tent that the Teepee is a portable structure originally covered in skin or canvas & made for easy transport across typically the Great Plains.
Amazingly enough-I found a product that will will survive my little one's play and last for many years. This superbly designed Teepee has gorgeous patterns inspired by different cultures. Playhut furthermore has a SpongeBob Squarepants Play 'N Fun tent , which is not specifically a play tent yet a combination of a slumber hideaway, bean bag toss game, play tent, roll out play mat, cabana with roll-up flap door, and a crawl through tube port.

Pozor na viry z e-mailů a internetu

V současné době se množí maily s upozorněním na exekuční řízení. Tento mail mívá přílohu a v textu mailu je označena jako faktura. Příloha k otevření mívá za názvem souboru příponu.exe a ta obsahuje spustitelný programový kód, také .bat, takový soubor umožňuje vykonávat sérií příkazů. Někdy je s příponou .zip. To je zapakovaný soubor, který po rozbalení bude mít opět soubor s některou zvýše zmíněných přípon.

Takový soubor vám může kopírovat hesla k internetovému bankovnictví, hesla v počítači, ta která jste si uložili ke kreditní kartě, nebo k jinému důležitému software.
Mail s takovou přílohou smažte a hlavně nestahujte na svůj počítač a přílohu neotevírejte. Pokud vám někdo posílá fakturu, je standardně s příponou pdf. Není důvod, aby faktura byla tak velká, aby bylo třeba, před odesláním použít zapakování souborů s příponou .zip.

Je výhodné nestahovat své maily klientem například Outlook, Thunderbird. Vždy je bezpečnější využít vzdáleného přístupu přes internet (seznam, gmail, nebo svoje rozhraní, pokud si platíte webhosting a mailhosting vlastní domény). Maily nestahovat a stáhnout si jen potřebné soubory z mailů na svůj PC. Šetříte tak prostor pevného disku svého PC a také si nezavirujete počítač.

vaše internetové studio Gs site

Porucha připojení k internetu

Včera jem bez problémů prohlížela vše na internetu a dnes počítač tvrdí, že
připojení nefunguje. Poradíte? Ději Věra Palounová

Řešení poruchy připojení k internetu

Pokud přijímáte a odesíláte e-mail, ale nefunguje prohlížeč (nebo
naopak), je velice pravděpodobné, že chyba je na straně vašeho poskytovatele
internetu, který má výpadek web serveru nebo mail serveru. Použijte on-line podporu, nebo zavolejte poskytovateli a zeptejte se, zda fungují servery.

Před dotazem si zkontrolujte, zda je vše v pořádku u vás. Nejprve se ujistěte, že všechny kabely na zadní straně počítače (zvlášť ten, který přivádí internet) jsou zastrčeny tam, kam mají být. Restartujte počítač a pokud máte modem, popřípadě router, tak jej také vypněte a zapněte.

Pokud se vám nepodaří zprovoznit připojení na internet, můžete využít službu hotline a zavolat na telefon 777054339. Vzdálenou správou se připojíme na váš počítač a vše nastavíme na dálku. Není třeba návštěva technika u vás.

vaše internetové studio GS site

Pravidelná údržba

Výpočetní technika potřebuje v běžném kancelářském provozu pravidelnou údržbu?

Děkuji. Jaroslav Málek

Každé zařízení vyžaduje údržbu

Každé zařízení vyžaduje údržbu a pc servis neznamená pouze opravu. Výkon procesorů, grafických karet, pevných disků a pamětí je stále větší. Je třeba odvádět stále větší teplo, které produkují. Odvod tepla z PC zabezpečují ventilátory, které jsou citlivé na prach. Pokud jsou zaprašené, odvod tepla se zhorší, počítač se přehřívá, může dojít i ke spálení ventilátoru. Díly a součástky uvnitř počítače, v každém  provozu i v domácnosti, se po několika měsících pokrývájí prachem a jinými nečistotami, které jsou obsaženy ve vzduchu. Tedy PC v kadeřnictví je přímo zalepeno lakem na vlasy, v prašném prostředí dřevospracujících dílen je zanesen částečkami pilin, ale i v kancelářském prostředí je prach a jiné nečistoty ve vzduchu. Špatně udržovaný počítač může způsobit nenávratné škody. Vrstva prachu v PC může poškodit přístroj. Pak se už jedná o opravu. Je například nutná výměna některých komponentů PC, které se důsledkem přehřástí poškodily, místo aby se PC pouze vyčistil. Cena opravy zvedá vaše náklady a oprava je delší nežli údržba.

vaše Internetové studio Gs site